Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Moderní design s tradiční funkčností

moderní krb - obklad kámenModerní design s tradiční funkčností

Produkty HOXTER jsou založeny na tradičních technologiích a hodnotách. Díky inovativním řešením ve vývoji a konstrukci produkty vynikají špičkovým designem a maximálně komfortní obsluhou. HOXTER, to jsou vyvážené proporce, moderní vzhled a dlouhodobá funkčnost.

Lepší spalování s menším množstvím odpadu

Bezroštové topeniště poskytuje uživateli několik důležitých výhod. Palivo v bezroštovém topeništi dohořívá do jemného popele a uvolňuje tak maximum tepelné energie. Díky úplnému dohoření paliva rovněž redukuje objem dřevního odpadu, což v praxi znamená prodloužení intervalu pravidelné údržby topeniště. Vrstva jemného popele, která v bezroštovém topeništi vzniká po dohoření paliva, napomáhá k vyšší čistotě hoření a pohledového skla, která je pro uživatele tak důležitá.

Dvojité prosklení

Dvojité prosklení dvířek odpovídá aktuálním stavebním standardům. Díky současným možnostem tepelné izolace staveb jsou energetické požadavky domů i jednotlivých místností nižší než dříve. Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla prosálaného dvířky do místnosti. V místnosti s nižšími energetickými požadavky tak nedochází k přetápění.

Komfort čistého skla

Čistota pohledového skla patří při vývoji produktů k největším prioritám. Systém vedení spalovacího vzduchu je zkonstruován tak, aby vzduch přiváděný do topeniště proudil kolem pohledového skla. Proud vzduchu tak vytváří dynamickou vzduchovou clonu, která unáší částice sazí a prachu zpět do topeniště. Čistotu pohledového skla významně ovlivňuje také vlhkost palivového dřeva, tah komínu či způsob ovládání.

Vedení vzduchu do topeniště

Vzduch potřebný ke spalování paliva v topeništi proudí do krbu centrálním přívodem vzduchu. Při hoření se tedy nespotřebovává vzduch z obytné místnosti. Primární přívod vzduchu ve spodní části topeniště napomáhá lepšímu rozhoření. Sekundární přívod vzduchu, umístěný nad dvířky, zabraňuje znečištění pohledového skla a zvyšuje účinnost hoření. Poměr obou přívodů vzduchu lze nastavit podle potřeby a konkrétních podmínek.

Zadní přikládání

Čisté řešení pro váš obytný prostor. Výhodou zadního přikládání je praktická obsluha topeniště. Přední pohledové sklo dvířek nabízí podívanou na oheň z obytného prostoru, zatímco zadní dvířka bez prosklení slouží k přikládání paliva z technické místnosti nebo chodby. Dvířka pro zadní přikládání jsou navržena tak, aby nebyla viditelná z pohledové strany topeniště. Jejich přítomnost nijak nesnižuje vysokou účinnost spalování a čistotu pohledového skla.

Regulace hoření

Na přesné a efektivní regulování už není potřeba myslet, o vše se postará automatická regulace hoření. Ta kontroluje aktuální stav spalovacího procesu a reguluje hoření do optimálních hodnot. Je tak automaticky zaručena dobrá účinnost spalování a emisní hodnoty.

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.