Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Zahradní krby a udírny od českého výrobce

krb-300Více než 20 let pro Vás firma FORWARD – Ludvík Kročák, ručně vyrábí zahradní krby (nebo se jim také říká venkovní krby) a zahradní krby s udírnou včetně příslušenství, montáže a servisu. Krby vyrábíme v jižních Čechách, kde také najdete naše expozice – v Lomnici nad Lužnicí a v Soběslavi. V průběhu roku nás také můžete vidět na různých výstavách hobby a zahrada.

U nás najdete nejširší výběr zahradních krbů a udíren v ČR, vybírejte až ze 160 různých variant krbů a udíren.

Zahradní krby z naší výroby jsme projektovali a pečlivě připravovali tak, abyste v nich mohli topit především dřevem. Krby FORWARD odolávají vysokým teplotám a Vy si tak můžete pohodlně a bezpečně užít grilování nebo uzení přímo u Vás na zahradě. Zahradní krb si můžete doplnit o příslušenství a doplňky. Samozřejmostí jsou i náhradní díly, které máme vždy skladem.

Pokud by se stalo, že si nevyberete ze 160 variant krbů, pak jsme schopni pro Vás na míru vyrobit zahradní krb nebo udírnu do vaší zahrady, pergoly, altánu či restaurace. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky na vzhled a originalitu.

Vaší zahradu může zdobit nejen zahradní krb, udírna, ale zahradní nábytek z vymývaného betonu a další doplňky. Nově jsme pro vás připravili široký sortiment doplňků pro zahradu a stavbu. Vybírat můžete ze široké nabídky zahradního nábytku, jako jsou lavičky a stolky, betonové vázy a květináče, betonová zámková dlažba, zahradní obrubníky nebo svahové tvárnice.

Navštivte nás v našich expozicích nebo na webových stránkách www.zahradnikrby.cz

Nezapomeňte též na interiérové krby, které vám vytvoří originalitu vnitřní části vašeho domova a zároveň poslouží jako sekundární zdroj tepla. Tím také ušetříte spoustu korunek. Vyberte si krb  na míru od profesionálů.

 

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.