Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

SKLO – NESMRTELNÝ MATERIÁL, KTERÝ OŽIVÍ KAŽDÝ INTERIÉR

Architektonické trendy se neustále mění. Dnes se využívají především lesklé a hladké plochy a také v masivní míře doplňky interiéru. Co se ale trošku opomíjí, je sklo. Sklo a moderní interiéry k sobě prostě patří. A věřte mi, že nejen jako dekorace.

sklo-pod-kamna
ilustrační foto: sklomat.cz

 

SPOUSTA LIDÍ SKLO DO BYTU NECHCE, PROTOŽE SE BOJÍ JEHO KŘEHKOSTI

Technologie výroby plochého skla je ale na takové úrovni, že se rozbití – křehkosti, bát nemusíte. Odolnost moderních skel, díky technologii výroby (např. kalení) je na nejvyšší úrovni. Na sklu téměř nepoznáte hlodající zub času. Pokud jej vážněji nepoškodíte, je jeho elegantní vzhled prakticky nesmrtelný.

 

DOPLŇKY a nábytek ZE SKLA

Zrcadla, asi první doplněk do interiéru ze skla, kterého každý hned napadne. Skleněná zrcadla v originálním designu jsou dnes samozřejmostí. Mezi doplňky patří i poličky ze skla. Skleněné police, mnohdy opomíjené, přitom designově líbivější, než např. police dřevěné. Moderní skleněné police mají vysokou nosnost, až 20 kg (záleží samozřejmě i na typu úchytů, které použijete).

A teď něco pro majitele krbů a kamen. V poslední době je moderní dávat ke krbu, kamnům, speciální tvrzené sklo. Náhrada ošklivých a nevzhledných plechů je opravdu povedená. Nejen že je plně funkční, ale také krásné. Krbová kamna díky tomuto doplňku prokouknou.

 

Tím ale možnosti skla v interiéru nekončí. Skleněné dveře, sprchové kouty, různé odstíny a typy skla, to samé platí o skleněných stolcích, případně skleněných střechách (o zastřešení pergol sklem třeba zase někdy příště v samostatném článku). Stačí si správně vybrat.

 

sklo je opravdu nesmrtelý materiál, a hlavně krásný! musíte ale najít sklenáře, který to se sklem umí.

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.