Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Rekonstrukce panelových domů? Kvalitní zateplování budov Vám ušetří peníze

Nezadržitelně se k nám blíží chladné dny a s tím i přicházející topná sezóna. Vytápíme si celé byty a topení běží na plný plyn. Při vyúčtování, které nás posléze čeká, se nestačíme divit o kolik peněz bude naše peněženka chudší. Pokud jste si ale řekli, že už nebudete své peníze vyhazovat oknem, zateplování budov je pro Vás tou nejideálnější variantou jak můžete své peníze ušetřit. Rekonstrukce panelových domů a zateplování budov je vhodnou příležitostí jak mít pod kontrolou svůj rodinný rozpočet.

Poznejte výhody zateplování budov

Zateplování budov s sebou nese spoustu výhod, které ocení každý z nás. Zateplování budov se vztahuje jak na nově postavené budovy, tak i na starší zástavby. Zateplování budov je tedy vhodné pro panelové byty, rozličné administrativní či historické budovy. Mezi nejhlavnější pozitiva zateplování budov patří snížení nákladů za vytápění, která se ve finále může vyšplhat do vysoké, nepříjemné částky. Mezi další pozitivní faktor zateplování budov patří moderní a čistý vzhled budovy. Na realitním trhu je tento fakt velice důležitý a rekonstrukce panelových domů tak získává stále na větší oblibě.

Sanace, odvlhčovače a jejich význam

Mezi další významný faktor při zateplování budov patří snížení rizika vzniku nejrůznějších plísní a zamezení vzniku vlhkých zdí. Životnost fasády je tak zvýšena a opět stoupá její hodnota na realitním trhu. V případě, že se zateplování budov podcení a již se s vlhkými zdmi, či plísněmi potýkáte, je třeba povolat odborníky na sanace. Sanační firma využívá nejrůznější profesionální techniku jako jsou odvlhčovače či vysoušeče. Pokud se již tedy s tímto problémem potýkáte, odstranění vlhkosti je běžně prováděný úkon. Odvlhčovače a vysoušeče si lze od sanační firmy i zapůjčit.

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.