Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Nejen moderní krb, ale i kuchyně!

Kuchyně jsou jednou z nejvíce obývaných místností v domě. Chceme proto, aby nám v ní bylo příjemně a stejně tak i celému zbytku rodiny a případným návštěvám. Z kuchyně by měla vyzařovat pohoda, klid a bezpečí. Mramorová deska do kuchyně je výborným typem jak skloubit tento nejpoužívanější materiál s praktičností a moderním vzhledem. Ne nadarmo byl mramor značně využíván právě ve starých dobách v oblasti stavitelství a sochařství. Tento ušlechtilý materiál si tak nese velikou oblibu i v dnešních dobách a využívá se jak pro kuchyňské desky, krby, podlahy, ale stejně tak i pro nejrůznější předměty v podobě váz a dalších dekoračních předmětů. Kuchyně vybavená mramorovou a praktickou deskou, splňuje veškeré předpoklady moderní a dokonalé kuchyně.

S mramorovou deskou se kuchyně stane jedinečnou

Mramorová deska je synonymem luxusu a moderního vzhledu pro všechny kuchyně, které Je žáruvzdorná, což ocení především hospodyňky, které mají plné ruce práce a nechtějí se zabývat tím, zda a kam mohou odložit rozpálený hrnec s obědem či těžký plech s voňavým křehoučkým masem. Existují samozřejmě i tvrdší materiály, ale speciálně leštěný mramor, mezi ty odolnější určitě patří. Pokud v kuchyni leštěnou mramorovou desku máte, dbejte na to, aby se nepoškodil její povrch hlavně tekutinami, které obsahují kyselost jako je např. citronová šťáva. Přírodní, luxusní a moderní materiál jako je mramor, je vhodný do mnoha typů moderní kuchyně. Můžete si být jisti, že tento originální kousek přírodního materiálu, dodá celému prostředí kuchyně kouzelný a moderní nádech.

Moderní mramorové krby

Stejně tak jako mramor perfektně poslouží do kuchyně v podobě mramorové desky, je i naprosto luxusním řešením pro krby. Moderní mramorové krby představují pro obývací pokoje dominantu podobně jako kuchyňské desky v kuchyni. Mramor zde opět představuje velkou žáruvzdornost a tvrdost. Mramorové krby působí velmi luxusním dojmem a lehce se udržují v čistotě, obdobně jako u moderní kuchyně její pracovní mramorová deska. Originální kousek ušlechtilého přírodního materiálu, může u Vás doma ozdobit nejednu místnost.

 

kuchyne mramor

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.