Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Interiér bez prachu

 

Interiéry bez prachu a roztočů s firmou Čištění koberců Praha

Hlavními lapači prachu v interiéru jakéhokoli domu či bytu jsou bezesporu koberce a čalounění. Právě koberce jsou odborníky navrhovány jako ideální lapače prachu především pro alergiky. Aby koberce správně plnil svoji funkci, je třeba je pravidelně vysávat suchou i mokrou cestou. Klasické suché vysávání je doporučováno minimálně jedno týdně, v případě alergiků v domácnosti minimálně dvakrát týdně. Vzhledem k tomu, že suché vysávání neodstraní všechny roztoče a nečistoty, které jsou usazeny hluboko ve vláknech koberce, mělo by minimálně jednou ročně přijít na řadu tzv. mokré nebo-li extrakční vysávání.

Princip extrakčního vysávání nespočívá v absolutním zamokření koberce, ale pouze v tlakovém nastřikování čistící směsi a jejím okamžitém odsátí. Při extrakčním čištění koberců a čalounění tedy hraje hlavní roli sací výkon vysavače na mokré čištění a především kvalita čisticího prostředku, který je na čištěné používán. Jedná se obvykle o prášek se silnými alkalickými účinky, který velmi efektivně naváže zanesené nečistoty a koberec příjemně provoní. Čistící prostředek určený pro extrakční čištění by neměl mít bělící účinky, výborné vlastnosti v tomto ohledu mají například čisticí prostředky vyráběné společností Kärcher.

Společnost Kärcherkromě špičkové čistící chemie vyrábí rovněž čistící stroje, které jsou absolutní špičkou v oboru. Díky specializaci na mokré čištění došly vývojové řady extraktorů na velmi vysokou úroveň a stroje této značky nyní patří do vybavení domácností i velkých úklidových firem, které čištění koberců a čalounění provádí na profesionální úrovni. Extraktory značky Kärcherjsou k dispozici v několika modelových řadách odstupňovaných dle užití, výkonu a objemu nádrží. Pokud nevíte jaký stroj si vybrat nebo se chcete poradit ohledně správného čištění, lze kontaktovat například podporu firmy čištění koberců Praha.

Úklidová firma čištění koberců Praha působí na trhu již mnoho let a zkušenosti nasbírané za tuto dobu jsou nedocenitelné. Velkým přínosem je, že působí jako bezplatná podpora nejen pro zájemce z Prahy, ale celé ČR. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se čištění, neváhejte tyto profesionály z oboru kontaktovat. Čištění koberců Praha je tu pro Vás NONSTOP 24 hodin denně.

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.