Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Proč zrovna krb?

 

456vProč zrovna krb?

Znáte něco příjemnějšího, než podzimní relaxaci u rozpáleného krbu? Jen si to představte – za okny sviští meluzína a příroda se pomalu připravuje na příchod kruté zimy. Vám to ale nevadí a naopak si za zvuků praskajícího dřeva vychutnáváte poněkud disharmonické, ale přesto uklidňující plápolání ohně.

Interiérové krby dokáží navodit nezaměnitelnou atmosféru. Jsou funkční dominantou každého interiéru a to i v momentě, kdy v něm zrovna neplápolají plamínky. Většinu lidí, kteří se

rozhodnou pro vlastní krb, k myšlence přivedla návštěva

známých, kteří ho již mají. I vy jste možná vnímali příjemné sálavé teplo a krásu samotného krbu.

Krby v interiérech vytváří velmi příjemnou útulnou atmosféru. Kdo má doma krb, potvrdí vám, jak je příjemné sejít se s rodinou nebo přáteli a posedět u sálajícího krbu.

Krbové vložky jsou vybaveny prosklenými dvířky, kterými můžete přikládat, zároveň tudy prochází teplo do místnosti. Sklo vám navíc umožňuje pohled do hořícího ohně. Často bývají krby prosklené i z více stran, aby tak umocnily dojem ze skutečného ohně v místnosti. Krby jsou vysoce praktické, díky nim ušetříte spoustu peněz za vytápění, navíc slouží k dekorativním účelům. Krby jsou vedle praktické krbové vložky vybaveny také designovou obestavbou, která dotváří celkový dojem. Krby tak mohou působit moderně, rustikálně, retro nebo středověkým dojmem, záleží pouze na vašem vkusu, na tvaru obestavby a samozřejmě na použitých materiálech (žula, mramor, pískovec, cihličky, dřevěné římsy atd.). 

Neváhejte tedy a rozhodněte se i vy pro praktické a estetické krby. Na našich stránkách naleznete jak vizualizace, tak i realizace. Věříme, že budete spokojeni.

 

 

 

 

 

 

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.