Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Obestavba krbu

Obestavba krbu

rustikální krbPořídili jste si krbovou vložku a nevíte si rady s obestavbou krbu? Jaký použít materiál? Jak by měl krb vypadat, aby pasoval do vašeho interiéru? Něco málo vám doporučíme….

Za prvé je důležité si upřesnit v jakém stylu je prostor, kde bude krb realizován. Nejvíce oblíbené do novostavby jsou jednoduché rovné krby, kde krbová vložka s rámečkem dominuje tělu krbu. Mramorové krby dodají vaší místnosti zase luxusní vzhled. Ve starších domech vyniká klasický rustikální krb s opracovaným pískovcem a dřevěnou římsou. Pro chaty a chalupy se hodí kachlový krb, kde kachle akumulují teplo, které sálá místností dlouhou dobu. Opravdu záleží na vás a vašem vkusu.

Za druhé je podstatné si vybrat materiál. Krby můžou být kombinované s mramorem, žulou, kamenem, cihličkami, ocelí, přírodním materiálem apod. Mramorový krb může být různě opracovaný nebo hladký, kde vynikají přírodní žíly. Mramorový portálový krb je jednoduchý a zároveň luxusní. Naopak krbová vložka obložená cihličkami nebo přírodní kamenem zútulní danou místnost…oživí prostor. Nesmíme zapomenout na klasický štípaný nebo hladký pískovec, který má krásné žíly. Takový krb s pískovcem a dřevěnou římsou zahřeje v restauraci, salonku a chalupě.

Za třetí si chce uvědomit, co od krbu očekáváme. Jestli budete krbem vytápět celý dům nebo pouze místnost, kde bude krb instalován. Zde vám můžeme nabídnout širokou škálu krbových kamen různých výrobců. Stačí jen navštívit vzorkovou prodejnu v Ústí nad Labem, kde si vyberete, co potřebujete.

Firma Krby Nejdl se snaží maximálně vyjít zákazníkovi vstříc, nabízí rychlé jednání, kvalitní realizaci krbu a veškerý servis s krbem spojený.

Moderní krbJednoduchý rovný krbKamenný krb

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.