Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Nové krbové vložky od Bef Home

185Nové krbové vložky od Bef Home

 

Dnes se žádný moderní dům neobejde bez vlastního krbu, který zútulní každý prostor a dotváří teplo domova. Přední český výrobce krbových vložek přichází s novými, výjimečně propracovanými řadami krbových vložek s optimalizovaným výkonem jak pro nízkoenergetické domy, tak i pro ty tepelně náročnější.

 

Řady Bef FEEL a THERM jsou velmi propracované

Krbové vložky FEEL a THERM nesou spolu stejné inovativní prvky, a i přesto jsou rozdílné.

Výjimečné krbové vložky řady FEEL jsou svou malou zástavní hloubkou ideální pro úsporné domy neoplývajícím prostorem. Nastavují tak standard pro prostorově nenáročné obestavby, které lze umístit do jakéhokoliv prostoru.

Dokonce i řada THERM má také své kouzlo výjimečnosti a to v tom, že se hodí jak do malých tak i velkých prostorů. Zahrnují i krby třístranné a krby širokoúhlých rozměrů, tudíž jejich využití má velice široké škálu.

 

Nové konstrukční prvky v této řadě

Vývoj krbových vložek jde stále dopředu, podívejme se v čem se tyto krby liší.

  • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, snadněji ovládaný posun dveří, a hlavně dokonale bezhlučný provoz. Toto řešení je nekomfortnějším provedením, jaké tu ještě nebylo. Je vybaven protizávažím, které má vlastní vodící osy. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje úplnou těsnost topeniště. Tento pojezd je nejlepší ve všech ohledech na Evropském trhu.

 

  • Invenci naleznete i ve zpracování oplachu skla, které je díky tomu bezchybně čisté. Přivedený vzduch do krbové vložky je veden přes záda a nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a pomalejší proudění. Sklo bez nečistot není jediná výhoda tohoto revolučního systému. Oplach skla je tím méně náchylný na vysoký tah v komíně, který je v dnešní době častým problémem.

 

 

  • Revoluční je i nový, nebo-li jiný tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalý modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.

 

  • Oproti starším modelům je v ohništi masivnější vrstva akumulačního materiálu carconu, který byl speciálně vyvinut pro firmu BEF, a to až o 100%. Díky tomuto nejmasivnějšímu materiálu na trhu, vydrží déle nahřáté a to až 12hodin.

 

 

  • Zvětšený prostor topeniště napomáhá komfortnějšímu přikládání paliva.

 

K základnímu provedení je vždy samozřejmě i externí přívod vzduchu, jednoduché řízení celého spalování a kůží obšitá klička, díky které nemusíte používat rukavici při přikládání dřeva.

 

Tyto dva nové produkty naleznete i na naší prodejně v Mostě.

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.