Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Exkluzivní řada krbových vložek FLAT Bef Home

Krbová vložka FlatExkluzivní řada krbových vložek FLAT Bef Home

Výrobce do této řady vložil nespočet inovačních prvků. K největšímu úspěchu u těchto krbů jednoznačně řadíme poměr výkonu a velikosti prosklení. Tímto se vyřešilo řešení pro nízkoenergetické domy, kde je nové ovládání vzduchu, které je nejen že tiché, ale i přesné…dále se povedlo vyřešit i úsporu v prostoru. Funkčnost těchto krbových vložek je i v barevnosti topeniště – jedná se o kombinaci dvou barev, kdy černá barva teplo akumuluje a bílá je odráží. Luxusnější vzhled dodá nová klička, která je potažena přírodní perforovanou kůží..tímto je klička příjemná i studená.

Vytvořením nastavitelného deflektoru si každý zákazník může nastavit krbovou vložku přesně podle parametrů komínu a preferenci ohně. Dalším nekompromisním řešením je možnost volby umístění komínu…vertikálně nebo horizontálně.

K vytvoření těchto vložek výrobce vedla touha udržet krok s dynamicky se rozvíjejícími technologiemi ve stavebnictví, kde jsou kladeny neustále větší nároky na ekologii provozu i minimalizaci potřebného prostoru. Krbové vložky Flat jsou k vidění ve vzorkové prodejněKrby Nejdl.

flat8Flat s bočním prosklenímFlat průhledová

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon
© 2019 krbynejdl.cz . All Rights Reserved. Designed By vrsansky.net

Please publish modules in offcanvas position.