Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

Kuchyně nejen jako výraz Vaší osobnosti

Trendy bytových interiérů a kuchyňských linek se pomalu mění tak často, jako naše čtyři roční období. Podoby našich domácností proto těmto různým trendům přizpůsobujeme, a doufáme, že nám zajistí pocit klidu, bezpečí a příjemnou náladu z krásně zařízeného a moderního bytu. Převážně nám záleží na tom, aby místnosti, které obýváme nejvíce, tedy kuchyně a obývací pokoj, byly naší největší vizitkou. Výrobci nových technologií a různí designéři, nám nabízejí nejrůznější novinky, které ovlivňují naše rozhodování. My bychom ovšem neměli zapomínat na to, že kuchyně by pro nás měla představovat především zónou klidu a odpočinku. Kuchyně je prostor, kde se schází naše celá rodina u nedělního obědu či společných večeří a místo, kde se setkáváme v neformální atmosféře s našimi přáteli. Je tedy důležité, aby nám kuchyně splnila všechny naše představy, jak co se do designu týče, tak aby byla příjemným a pohodovým místem pro setkávání s rodinou a přáteli.

Moderní kuchyně na míru s ostrůvkem

Kuchyně pro nás představuje neobyčejné místo

Kuchyně je nejen centrem vaření a prostor pro přípravu našich pokrmů pro celou naši rodinu, ale také místo, kde se setkáváme s našimi přáteli. Kuchyně se pro nás stala nezbytnou součástí obývacích prostor, kde trávíme většinu našeho času. V době, kdy si Vaši domácnost zařizujete, dojde dříve či později i na kuchyňskou linku. Díky profesionální výrobě kuchyně na míru jsou splněny i ty nejnáročnější požadavky a každý si tak může splnit své dávné představy o moderní kuchyni.

Pokud si kuchyni zařizujete poprvé, myslete především na to, že nová kuchyně bude převážně Váš prostor, který budete z velké většiny svého času obývat a musí být uzpůsobena tak, aby splňovala důležité aspekty Vašich potřeb. Ať už bude kuchyně velká či malá, kvalitní kuchyňské studio Vám dokáže vše rozvrhnout tak, aby jste i přesto měli k dispozici dostatek volného místa kolem sebe, myslí i na potřebu odkládacích ploch a na to, aby jste se v kuchyni cítili dobře.

Podobné je to jako s pořizováním si třeba nového krbu či krbových kamen. Nejprve si musíte ujasnit zda Vám nový krb bude sloužit jako hlavní zdroj tepla domácnosti či pokud budete krbová kamna využívat jen k občasnému zatopení. V obou dvou variantách můžete ušetřit nemalé peníze za teplo, ale přesto se krb může stát Vaším prestižním a dominantním doplňkem Vašeho interiéru, který bude každý obdivovat a Vy si u něj budete užívat chvíle plné klidu a pohody.

Kuchyně s moderními materiály

Kuchyňské studio a jeho výhody

Kuchyňská studia jsou v dnešní době již velice vyhledávaným místem, jelikož nám jsou tamní odborníci schopni převést naši představu do grafické podoby. Reálně tedy uvidíme jak by naše kuchyně vypadala. Pokud váháte, zda bude Vaše kuchyně do tvaru písmene „U“ nebo zda bude lepší do „L“ s ostrůvkem v prostoru, kuchyňské studio Vám navrhne grafický plán, kde se zohlední všechny rozměry, příslušenství do kuchyně a bude Vám doporučen ten nejideálnější návrh kuchyně. Poté si z vytvořených náhledů struktur, společně s barevným provedením materiálu a doporučením kuchyňského studia, vyberete ten nejvhodnější pro Vás. Kuchyňské studio vždy respektuje přání klienta, stejně tak jako přispívá svou radou, aby byla Vaše kuchyně co nejpraktičtější.

Dům interiérového zařízení – kuchyně DIZ, který je tradičním českým výrobcem kuchyňských linek na míru, je Vám plně k dispozici.

   

Moderní kuchyně na míru s ostrůvkem Výklopné systémy Blum - Kuchyně DIZ

Vybraní výrobci

 

Bef home

Tyto krbová kamna, stejně jako léty prověřené a zákazníků po celé Evropě stále více oblíbené krbové…

HOXTER , AQUADOR , SPARTHERM

Firma Banador se již od svého založení v roce 2004 specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a…

Jøtul

  Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vyc…

SEQUIN , AXIS

    Na našich stránkách si můžete prohlédnout katalogové krby a kamna, které samozřejmě up…

 

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Fotogalerie

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Jedličkova 1165 Litvínov 436 01
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon