Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

 • Krby od Nás přinesou pohodu do vašeho domovaKrby přinášejí do vašeho domova teplo a pohodu.
 • Pro stavbu používáme kvalitní materiályKvalitní materiály jsou základem krbu co vydrží dlouhý čas.
 • Kvalitní řešení do všech prostorNaše vizuální návrhy před stavbou umožní vybrat vhodné řešení.

facebook google-plus

Krby Nejdl našim cílem je spokojený zákazník !

Postavíme Vám krb podle vašich představ, kvalitně , rychle.

 

 

Přijmeme šikovného a zručného krbaře.

 

 

banador

Firma Banador se již od svého založení v roce 2004 specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a komínů. V současné době je v týmu Banador okolo dvaceti spolupracovníků, kteří se denně starají o kvalitu dodávek produktů a maximální spokojenost klientů.

Banador je velkoobchodem dodávajícím zboží řemeslným firmám po celé České republice, které jej následně používají při realizaci staveb rozmanitých krbů a kamen. V našem portfoliu naleznete pouze kvalitní a technologicky propracované produkty od přibližně dvaceti evropských výrobců.

Abychom zajistili odpovídající kvalitu staveb a zamezili nesprávnému použití námi dodávaných produktů a materiálů, pořádáme pro naše odběratele řadu odborných teoretických i praktických školení.

 

bef

Tyto krbová kamna, stejně jako léty prověřené a zákazníků po celé Evropě stále více oblíbené krbové vložky, vyrábíme výhradně v areálu naší firmy za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Na celý proces výroby tak neustále dohlížejí naši proškolení pracovníci, tudíž si můžeme být jistí, že zákazníci vždy dostanou výrobek té nejvyšší kvality.

 • naše krbová kamna obsahují vše, co je na dnešním trhu standardem – externí přívod vzduchu, vysoká účinnost a špičkově propracovaný systém oplachu skla. Kromě toho všeho je u našich krbových kamen možnost speciální regulace na dálkové ovládání, která posouvá pohodlnost obsluhy na maximum.
 • krbová kamna jsou díky svému modernímu nadčasovému designu skvělý doplněk do téměř každého interiéru.
 • instalace našich krbových kamen je velmi rychlá, jednoduchá a rovněž velice prostorově nenáročná. Díky tomu jsou naše kamna vhodná téměř do jakéhokoliv obydlí
 • na vyložení topeniště u všech našich krbových kamen je použit speciální akumulační materiál Carcon, který je naprostou špičkou nejen po technické stránce, ale i designově patří mezi to nejlepší, co může současný trh nabídnout. A to vše v několika barevných variantách.
 • krbová kamna firmy Bef Home nabízejí skutečně široké spektrum provedení – prosklení klasické rovné, rohové a exkluzivně, pouze pro krbová kamna, rovněž prosklení kulaté.
 • k dispozici je rovněž na výběr několik výškových a barevných provedení, což jen umocňuje variabilitu, kterou naše krbová kamna nabízejí.
 • další možností, jak si přizpůsobit naše krbová kamna tak, aby vyhovovala přímo Vám, je řada unikátních kliček, vytvořených speciálně pro použití na našich krbových kamnech.

 

 

topsys logo

 

Na našich stránkách si můžete prohlédnout katalogové krby a kamna, které samozřejmě upravíme na Vaši situaci, jak velikostně tak i materiálově. Postavíme Vám i krb dle vašeho návrhu.

V naší nabídce naleznete též litinové, ocelové či teplovodní krbové vložky. Námi nabízené teplovodní krbové vložky je možno vyrobit v provedení pouze s čelním sklem nebo s čelním a bočním sklem a také jako průhledové. V naší nabídce naleznete také litinová krbová kamna.

 

 

jotul logo

Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vycházíme z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které nám už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

 

Proč krby od nás ?!

 • 1Poradenství zdarma.
 • 2Vizuální návrhy zdarma.
 • 3Používáme kvalitní materiály.
 • 4Dodávky provádíme na klíč po celé ČR.
 • 5Široká škála komponent uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka.
 • 6Individuální přístup.
 • 7Kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník náš cíl.

Co o nás říkají klienti ?!

Rád bych touto cestou poděkoval společnosti Krby Nejdl za návrh řešení, zhotovení, realizaci a montáž mého nového krbu. Nejsem zvyklý psát reference, ba naopak, reference podobného typu vůbec nepíši, ale v případě společnosti pana Nejdla nemohu jinak. Celá naše spolupráce byla vyjádřením skutečné profesionality celé jeho společnosti. Od zhotovení projektu až po dokončení stavby krbu proběhlo vše bez nejmenších problémů. Společnost pana Nejdla mohu jen a jen vřele doporučit.
Jan Kopecký

Vybraní výrobci

 

Bef home

Tyto krbová kamna, stejně jako léty prověřené a zákazníků po celé Evropě stále více oblíbené krbové…

HOXTER , AQUADOR , SPARTHERM

Firma Banador se již od svého založení v roce 2004 specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a…

Jøtul

  Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vyc…

SEQUIN , AXIS

    Na našich stránkách si můžete prohlédnout katalogové krby a kamna, které samozřejmě up…

 

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Fotogalerie

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon