Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

fairo-eco-line-120-3Kal-fire je nizozemská firma působící na trhu již zhruba 30 let. Díky vývoji široké škály nových designových produktů si rychle získala pověst nejinovativnějšího výrobce krbů. Plynové krbové vložky se nabízejí v provedení s rovným prosklením, rohovým prosklením a třístranným prosklením. Krb s rovným prosklením si můžete vybrat s šířkou skla 60cm, 100cm, 120cm nebo dokonce 160cm.

Jednou z klíčových vlastností plynových krbových vložek Fairo ECO – line je absence rámu kolem skla, což umožňuje plný nerušený pohled do plamenů. Díky perfektnímu spalování zůstává Váš pohled stále čistý. Tyto stylové krby se mohou pochlubit nejmodernější technologií. Nejinovativnější vlastností je nastavení režimu ECO. Při tomto nastavení přívod plynu pulsuje, což vytváří nejen velmi živou hru plamenů, ale také snižuje spotřebu plynu až o 40% oproti nejvyššímu nastavení, které je normálně používáno k vytvoření efektu plápolajícího ohně. Fairo ECO –line má účinnost minimálně 83%, což je v souladu s evropskými normami, které vstoupí v platnost za pět let. Tyto krbové vložky jsou navíc vybaveny speciálními 3D hořáky, které vytváří plameny nerozeznávající od skutečného ohně. Proč 3D? Šířka hořáku – masivních 10cm – dává ohni třetí rozměr. Keramický difuzor použitý v hořáku zajišťuje velmi stabilní výšku plamene, optimální spalování a okouzlující plameny. A další novinka na trhu? Přece dálkové ovládání. Toto dálkové ovládání vám umožňuje zapnout hoření či jej vypnout a regulovat výšku plamenů z pohodlí křesla. Je to tak jednoduché!!!

Více informací ohledně plynových krbových vložek najdete ve vzorkové prodejně v Makru v Ústí nad Labem – Krby Nejdl….přijďte a rádi vás obsloužíme.

fairo-eco-line-170fairo-eco-line-65fairo-eco-prestige-85-3-zijdig-b

Vybraní výrobci

 

Bef home

Tyto krbová kamna, stejně jako léty prověřené a zákazníků po celé Evropě stále více oblíbené krbové…

HOXTER , AQUADOR , SPARTHERM

Firma Banador se již od svého založení v roce 2004 specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a…

Jøtul

  Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vyc…

SEQUIN , AXIS

    Na našich stránkách si můžete prohlédnout katalogové krby a kamna, které samozřejmě up…

 

Články

Krbová kamna ()

    Krby ani krbová kamna nemusejí být zdaleka pouze praktickým zařízením. Koho by neuklidnil pohled do, tmou se rozléhajících, plamenů a jemný…

Číst více >>

Krb jako rychlý zdroj tepla ()

 Krb jako rychlý zdroj tepla Pořízením krbu nebo krbových kamen je velmi výhodná investice, i když počáteční náklady jsou vysoké. Ty se Vám brzy vrá…

Číst více >>

Fotogalerie

Kontakt

Krby Nejdl
Miroslav Nejdl
Vilová 1785 Jirkov 431 11
+ 420 733 524 646
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vzorková prodejna
Děčínská 11
Ústí nad Labem 400 01
Kancelář:
Objednejte si schůzku po telefonu. Rádi vás obsloužíme.
 
+420 733 524 646
 
Prodejna Most
Nákupní středisko ORBIT
Žatecká 1488
Most 434 01
 
Otevírací doba
PO  10:00 - 17:00
ÚT 10:00 - 15:00
ST 10:00 - 17:00
ČT 10:00 - 15:00
PÁ 10:00 - 14:00
 

 

facebook-icon   google-plus-icon